Pomagamy.

Pomagamy.

Dzisiaj taka akcja !!
Krótkofalarstwo zawsze niosło ze sobą najwyższe wartości, braterstwo i bezinteresowną pomoc. Kolegom trzeba pomagać i nie da się tego wycenić żadną walutą. Dzisiaj odwiedziliśmy tłumnie Remek Neumann SQ7AN. Remek od dłuższego czasu boryka się z zakłóceniami. Pomogliśmy mu doziemić poprawnie radiostację. Tu jak zwykle nieoceniony okazał się Piotr SQ7AYZ swoją fachową radą. Pomierzyliśmy uziom który wymaga drobnych poprawek, ale cała akcja skończyła się powodzeniem. Resztę popołudnia spędziliśmy w miłym towarzystwie, rozbijając mikro radiostację w ogrodzie i ciesząc się pysznościami z grilla. Wycinaliśmy kiełbasę z grilla z pysznym chlebem z humusem . Pomiędzy zakąskami udało się nawet zrobić QSO z YL3CW mocą tylko 1W używają prostej anteny EF. Swoją obecnością zaszczycili nas także Artur Kostkowski SQ7OFD i Piotr Liczbiński SQ7OBD. Oby częściej udawało nam się spotkać w tak zacnym i bezinteresownym gronie !!

 

Comments are closed.