Zmieniamy się dla Was!

Zmieniamy się dla Was!

Rozrastamy się. Ku naszej uciesze coraz więcej osób zaczyna się interesować krótkofalarstwem i radiotechniką. Zakończyliśmy cykl spotkań dla najmłodszych  prowadzonych w ramach Łódzkiego Uniwersytetu Dziecięcego. Zaowocowało to nie tyko zaszczepieniu pasji radia dzieciom w wieku 8-12 lat ale również ich rodzicom! Aby podołać i pomieścić wszystkich chętnych na naszych wtorkowych spotkaniach obecnie jesteśmy w trakcie zmiany lokalizacji.  Przenosimy się z 4 piętra na 3 do pokoju 304. Już niedługo uruchomione zostaną dwa lub trzy niezależne stanowiska z radiostacjami, miejsce do spotkań przy kawie, a także do pracy (lutownica aparatura pomiarowa itd). Poniżej kilka fotek z obecnych prac. Pozdrawiamy i zapraszamy od września na cykliczne wtorkowe spotkania!! Zespół SP7TUL!

 

Comments are closed.